Chiny Samochodowa nawigacja GPS Odtwarzacz DVD producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carol

Numer telefonu : 86-755-23061936

WhatsApp : +8613510039066

Free call
ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 

Samochodowy system multimedialny

- Dobra jakość - konkurencyjna cena - szybka dostawa

  • ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 
  • ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD 
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki: ISUDAR Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000 Rok założenia:
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Firma ISUDAR powstała w 2013 roku, zlokalizowana w dzielnicy Bao'an, w pobliżu międzynarodowego lotniska w Shenzhen.Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży samochodowych produktów audio i wideo.iSudar ma najlepszą technologię, kompleksową linię produkcyjną i zespół marketingowy, poświęcony nowym innym produktom cyfrowym.

 

ISUDAR jest zaangażowany w rozwijanie strategicznych partnerstw z klientami i zapewnia bezproblemową obsługę.Nalegając na najbardziej atrakcyjną cenę i stabilną jakość, aby zdobyć rynek, nasz produkt jest eksportowany do Europy, Australii, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Aisy Południowo-Wschodniej, na Bliski Wschód i tak dalej.

 

Aby uniknąć podatków na rynku europejskim i rosyjskim, skonfigurowaliśmy łącznie 3-częściowy magazyn zamorski, osobno w Niemczech, Hiszpanii i Moskwie.

 

W ramach promocji marketingowej co roku mogliśmy uczestniczyć 3 lub 4 razy w wystawie, aby pokazać najnowsze produkty, ważne, aby utrzymywać kontakt ze starymi klientami i rozwijać nowych klientów.

 

Mamy nadzieję, że staniemy się jednym z Państwa niezawodnych dostawców, nawiążemy długoterminowe, stabilne i wzajemnie korzystne relacje handlowe z Państwem w przyszłości !!

 

 

 

 

Chiny ISUDAR  TECHNOLOGY  CO.,LTD  profil firmy 0

Historia

iSudar Technology Co., LTD, założona w 2013 r., licząca obecnie 120 członków. Jesteśmy jednym z producentów samochodowych systemów multimedialnych w Chinach. Jest to fabryka specjalizująca się głównie w opracowywaniu, opracowywaniu i sprzedaży samochodowych systemów audio i wideo, nawigacji samochodowej (GPS), systemu parkowania samochodów i precyzyjnego sprzętu.

iSudar Technology Co., LTD ma powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych, wśród których jest 20% ekspertów ds. badań i rozwoju oraz 60% personelu technicznego. Posiadamy centrum badawczo-rozwojowe, centrum formowania precyzyjnego, warsztat produkcyjny SMT, warsztat montażowy produktów elektronicznych, precyzyjny warsztat produkcji instrumentów, kontrolę jakości produktów i centrum logistyczne, centrum obsługi posprzedażowej.

Usługa
1. Magazyn zamorski

Łącznie ustawiamy magazyn 3szt, dystrybuowany w Niemczech, Hiszpanii, Rosji. Dla klienta detalicznego i klienta zamówień, unikanie podatków i szybkiej dostawy jest korzystne.

2. Przykładowa dostępność i zasady

Dostarczamy próbkę zgodnie z wymaganiami klienta. Próbka musi być zapłacona z góry, ale koszt można odliczyć, gdy jest zamówienie zbiorcze. Wszystkie próbki zostaną wysłane za pośrednictwem ekspresowej usługi.

3. Gwarancje / Gwarancje / Warunki

1) Wsparcie dla części zamiennych po sprzedaży.
2) Zamówienia OEM kwalifikują się do 1% kredytu na części zamienne.
3) Dostępne są rozszerzone warunki gwarancji lub warunki gwarancji. Skontaktuj się ze sprzedawcą.

4. Obsługa posprzedażna

Jesteśmy zaangażowanym zespołem entuzjastów samochodów, którzy skupiają się na innowacjach produktów i dostarczaniu wyjątkowej wartości. Nasze wiodące w branży centrum badawcze, inżynierowie partnerscy i zespół wsparcia klienta są pasjonatami dostarczania dynamicznych doświadczeń rozrywkowych i budowania długoterminowych relacji z klientami.

Nasz zespół

iSudar ma 3 główne działy, są to dział R&D, dział sprzedaży i dział obsługi posprzedażnej.

Wszyscy nasi pracownicy są bardzo profesjonalni, skuteczni i pracowici.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość